درباره ما

درباره گروه شرکت‏های اوگ

شرکت اوج گوهر گیتی با نام تجاری اوگ ( که مخفف نام کامل شرکت و همچنین با ریشه کامل پارسی و در فرهنگ لغت عبید به معنای اوج، قله و سمت الراس می باشد)، کار خود را در سال ۹۶ به اهتمام نیروهای متخصص و مجرب خود آغاز کرده ­است و درحال حاضر در سه زیر گروه خود به نام‏های اوگ تکنولوژی، اوگ طب، و اوگ صنعت در حال فعالیت است.

شرکت اوج گوهر گیتی به عنوان هسته اصلی گروه شرکت‏ های اوگ با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه‏ های مختلف منطبق با استاندارد های بین ‏المللی تاسیس و در راستای تحقق اهداف خود و جلب رضایت مشتریان و همکاران تجاری، همکاری با کارشناسان متخصص و ماهر در حوزه ‏های بازرگانی، خدماتی و فنی مهندسی را در دستور کار خود قرار داده ­است. ارائه محصولات و خدمات با کیفیت، بکارگیری کارشناسان فنی برجسته، تعهد و احساس مسئولیت در قبالِ مشتریان و نیازهای آن‏ها و همچنین سوابق روشن مدیران این مجموعه از مهم‏ترین دلایل رشد مداوم این شرکت است.

چشم انداز شرکت:

آرمان ما ارتقاء سطح دانش، كارايي و توان شركت و كاركنان آن براي کار در حوزه­ های داخلی و خارجی در کلاس جهانی و در زمینه ­های ارائه خدمات مشاوره­ای مهندسی و مدیریتی با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی جهانی با ارائه­ راه­ حل‌ های پایــدار و نوآورانه است.

در نهایت امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره­ گیری از تجربه و استفاده بهینه از ظرفیت و توانمندی­ های موجود در ارتقا کیفی امور و تحقق اهداف شرکت موفق و سرفراز باشیم.

تاریخچه، رشد و توسعه

  • مرداد ماه 1399 …
  • بهمن ماه 1397
  • دی ماه 1396
  • خرداد ماه 1396

توسعه

ایجاد واحد مستقل در صنعت روانکاری در قالب شرکت «اوگ صنعت»

توسعه

ایجاد واحد مستقل در حوزه تجهیزات پزشکی با نام «اوگ طب»

تغییر راهبرد در بکارگیری واحد های کسب و کار استراتژیک (SBU)

فعالیت واحد فعال در صنعت آسانسور به عنوان یکی از گروه های شرکت اوگ، با نام «اوگ تکنولوژی»

پیدایش

شکل گیری اولیه صنعت آسانسور «اوج گوهر گیتی»

ارزش های شرکت

ارزش های شرکت